Dodany: 2015-02-12 14:50:07

 

Frezowanie kominów - koszt usługiUsługa o nazwie frezowanie kominów jest przydatna kiedy chcemy poprawić wydajność przepływu spalin. Przesłanką do tego jest przechodzenie dymu do pomieszczeń, tworzenie się czarnych zacieków na ścianie, kumulowanie się sadzy wewnątrz komina oraz pojawienie się jej wewnątrz pomieszczenia czy konieczność wstawienia urządzenia o większej mocy.

 

Jest wiele powodów, dla których powinniśmy się zdecydować na frezowanie kominów, tym bardziej, że jest to najtańszy i najszybszy sposób, aby uporać się z problemami, jakie może generować system kominowy, zwłaszcza jeśli posiada wady budowy, co niestety zdarza się dość często. Na szczęście frezowanie kominów odbywa się na dachu, a więc nie tworzy bałaganu w domu oraz trwa jedynie 1 – 2 dni.

 

Cena usługi także nie odstrasza, ponieważ za bieżący metr przewodu poddanego rozwiercaniu zapłacimy od 157 zł. Nie bez powodu mówi się, że frezowanie jest najbardziej opłacalnym sposobem na renowację starego komina. Bez wątpienia jest dużo lepszą alternatywą niż kosztowne i czasochłonne budowanie nowego przewodu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Frezowanie kominów - koszt usługi
Nick: