Dodany: 2015-02-12 14:45:50

 

Frezowanie komina - ile to trwaRozwiercanie kominów, zwane też frezowaniem kominów jest szybkim sposobem na powiększenie średnicy przewodu kominowego. Jest to przydatne w kilku sytuacjach, m.in. kiedy chcemy zwiększyć wydajność energetyczną systemu kominowego i w związku z tym decydujemy się zamontować urządzenie o większej mocy lub też gdy zbyt mały przekrój poprzeczny przewodu kominowego nie jest wystarczający do efektywnego odprowadzania spalin, które przedostają się do pomieszczeń.

 

Poza tym frezowanie kominów jest niezbędne w bezinwazyjnym skorygowaniu wad budowy komina. Rozwiercanie wykonują profesjonalne firmy zajmujące się usługami kominiarskimi. Prace są szybkie i ekonomiczne, ponieważ nie wymagają rozkuwania komina na całej jego długości w celu zamontowania wkładu.

 

Usługa, jaką jest frezowanie kominów trwa średnio 1 – 2 dni robocze, a co najważniejsze – nie generuje bałaganu w domu, bo wszystkie prace odbywają się na dachu budynku. Bez wątpienia jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie, które pozwala znacząco obniżyć koszt remontu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Frezowanie komina - ile to trwa
Nick: