Dodany: 2015-02-12 14:33:35

 

Frezowanie kominówKiedy nasz komin w domu nie jest wydajny, produkty spalania zanieczyszczają powietrze wewnątrz domu (wyczuwamy wyraźny zapach dymu), a brudna smolista sadza osiada na pięknym drogim dywanie, który mamy położony w salonie – to czas, aby pomyśleć o rozwiercaniu przewodu kominowego (inaczej: frezowanie kominów).

 

Zabieg ten polega na poszerzaniu światła tunelu i jest najbardziej ekonomiczną, najszybszą i najmniej inwazyjną metodą poszerzania średnicy przewodu kominowego, jaka istnieje na rynku. To frezowanie kominów pozwala poprawić ciąg kominowy, a tym samym eliminuje ryzyko wystąpienia pożaru czy też ryzyko zagrożenia zdrowia, a nawet życia mieszkańców.

 

Z niesprawnym przewodem kominowym nie ma żartów, zwłaszcza zimą! Można naturalnie temu przeciwdziałać poprzez rozwiercanie. Jego zadaniem jest bowiem zniwelowanie wad konstrukcyjnych i budowlanych. Przy jakichkolwiek problemach z przewodem kominowym, warto zatem rozważyć frezowanie kominów jako ostatnią deskę ratunku przed kosztowną budową nowego komina. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Frezowanie kominów
Nick: