Dodany: 2015-01-14 14:23:37

 

Monitoring w restauracjachCoraz częściej idąc do restauracji możemy natknąć się na monitoring wrocław. Czy jest to dobre zjawisko? Wydaje się, że dla przeciętnego człowieka chcącego w spokoju odpocząć w restauracji, zjeść obiad i coś wypić monitoring wrocław nie będzie zbyt komfortowy.

 

Zwłaszcza po aferach związanych z nagrywaniem słynnych taśm, na których uwiecznione zostały niecenzuralne często rozmowy polityków w restauracji. Monitoring jest dobrym rozwiązaniem za barem, gdzie często trzeba pilnować pracowników, żeby nie podkradali z kasy, ale filmowanie gości wydaje się bezcelowe. Już i tak sporo jest kamer na osiedlach, w sklepach i przestrzeni publicznej.

 

Restauracja powinna być strefą wolną od rozwiązania takiego jak monitoring wrocław, ponieważ z zasady jest to miejsce, gdzie chcemy odpocząć i się zrelaksować. Co innego placówka banku czy sklep monopolowy, gdzie takie rozwiązanie jest jak najbardziej pożądane. Tam oczywiście dbałość o bezpieczeństwo powinna być brana pod uwagę na pierwszym miejscu i kamery powinny być montowane..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Monitoring w restauracjach
Nick: