Dodany: 2015-01-14 13:52:56

 

Monitoring w biurachWielu pracowników ma w biurach zamontowane kamery, a także ich poczynania i praca są monitorowane na wiele innych sposobów. Tutaj mamy do czynienia nie tylko z możliwością sprawdzenia co w danej chwili robił pracownik na komputerze, ale również jakie strony internetowe odwiedzał i czy był wydajny w swojej pracy.

 

Monitoring wrocław jest w biurach montowany również przed wejściem, ale to ma akurat służyć sprawdzaniu osób, które w danej chwili weszły do budynku. To jest jak najbardziej podyktowane względami bezpieczeństwa. Co jednak mają powiedzieć pracownicy biurowi, którzy czują się permanentnie inwigilowani przez monitoring wrocław, który sprawia, ze ich praca, zamiast stać się bardziej wydajna – jest bardzo nerwowa.

 

To na pewno jest minus rozwiązania takiego jak monitoring wrocław, ale pracodawcy zdają się nie zwracać na to uwagi. Liczy się przecież tylko możliwość stałej kontroli nad pracownikiem, który jednak przez to nie czuje się zbyt komfortowo. Pracodawcy powinni bardziej ufać swoim podwładnym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Monitoring w biurach
Nick: