Dodany: 2015-01-14 13:46:14
 

Monitoring w żłobkachOd jakiegoś czasu w mediach mamy do czynienia z dyskusją czy w żłobkach powinien być zamontowany monitoring wrocław. Wydaje się to być związane z kwestiami bezpieczeństwa, przecież nie raz słyszeliśmy o przypadkach złego traktowania dzieci przez opiekunki czy wychowawców.

 

Nic więc dziwnego, że rodzice głośno mówią o zakładaniu kamer w placówkach edukacyjno-opiekuńczych. Doszło nawet do pewnego kuriozum, kiedy matka zaszyła kamerę w misiu i dała ją swojej córce. Ten głośny przypadek każe nam znowu zastanowić się czy monitoring wrocław w żłobkach jest potrzebny. Większość osób zgadza się, ze przemawiają za tym względy bezpieczeństwa. Ostatnio przedszkola i żłobki wręcz chwalą się zamontowanymi rozwiązaniami, które mają poprawić bezpieczeństwo maluchów.

 

Rodzic może wejść na stronę internetową przedszkola czy żłobka, wpisać specjalny login i hasło i sprawdzić jak w danej chwili bawi się jego dziecko, czy nie dzieje mu się krzywda. Monitoring wrocław jest w żłobku bardzo dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że wszyscy rodzice wyrażą na to zgodę.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Monitoring w żłobkach
Nick: