Dodany: 2015-01-14 12:51:06

 

Koszt monitoringuZakładanie monitoringu na prywatnej posesji jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ realnie wpłynie na poprawę naszego bezpieczeństwa, ale czy będzie nam się opłacać? Przede wszystkim musimy sprawdzić ile kosztuje założenie monitoringu i czy będzie nas na to stać.

 

Wszystko zależy jednak od tego ile kamer zdecydujemy się zamontować, jakiej klasy będą to urządzenia, czy chcemy zainwestować również w wideorejestrator, który będzie zapisywał na oddzielnym zewnętrznym dysku wszystkie nagrania. Kamera średniej klasy to koszt około 250-300 złotych, wideorejestrator około 1000 zł. Jeśli już chcemy zainwestować w monitoring wrocław to na pewno warto również zdecydować się na halogeny wyposażone w czujniki ruchu, które w nocy będą w stanie odstraszyć potencjalnego włamywacza, każdy kosztuje około 100 złotych.

 

Nieodłącznym elementem zabezpieczeń takich jak monitoring wrocław jest również zamontowanie w domu systemu antywałamaniowego, który zaalarmuje służby ochroniarskie, bo bez tego monitoring wrocław nie będzie pełny. Zainwestujmy w swoje bezpieczeństwo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt monitoringu
Nick: