Dodany: 2014-11-05 13:30:03

 

Bezpieczeństwo klimatyzacjiDawniej klimatyzacja lublin była uznawana za synonim luksusu, na który niewiele osób może sobie pozwolić. Czasy się jednak zmieniły i dziś niewiele osób jest w stanie wyobrazić sobie przetrwanie w mieście latem bez klimatyzacji.

 

Co prawda zdarzają się opinie stwierdzające, że klimatyzacja lublin nie jest bezpieczna dla zdrowia. Jest to oczywiście częściowo prawda, choć warto zdawać sobie sprawę, że za taki stan rzeczy odpowiada wyłącznie użytkownik systemu. Istotą klimatyzacji jest w końcu to, że musi być regularnie konserwowana oraz czyszczona. W ten sposób usuwamy z filtrów wszelkie zanieczyszczenia takie jak bakterie, zarodniki grzybów, kurz, sierść, pyłki. Pamiętajmy, że klimatyzacja lublin generuje wilgotne środowisko, które stanowi idealny klimat do rozwoju mikroorganizmów.

 

Ponadto chociaż w kwestii ustalania parametrów wewnętrznego powietrza mamy duże pole do manewru, to nie możemy zapominać, że dla zachowania zdrowia najważniejsze jest to, aby temperatura wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia nie była wyższa niż 6°C. Dzięki temu unikniemy szoku termicznego, spadku odporności, infekcji, wysuszonej skóry oraz śluzówki. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczeństwo klimatyzacji
Nick: