Dodany: 2014-11-05 10:43:39
 

Wentylacja pożarowaWażnymi systemami w domu jest klimatyzacja lublin oraz wentylacja. W ramach tej drugiej wyróżnia się wentylacja pożarowa (inaczej: oddymianie), czyli system, który powinien znajdować się w każdym budynku mieszkalnym ze względów bezpieczeństwa.

 

Zwykle skupiamy się przecież na konieczności, jaka wynika z grawitacyjnej instalacji wentylacyjnej lub też luksusie, którym przejawia się z kolei klimatyzacja lublin, ale często pomijamy aspekty ewentualnego ryzyka pożarowego, jakie dość łatwo mogą zaistnieć. Tymczasem zadaniem wentylacji pożarowej jest wydzielanie we wnętrzach objętych pożarem stref wolnych od dymu oraz produktów spalania poprzez mechaniczne wymuszony obieg powietrza, z użyciem sieci kanałów wentylacyjnych.

 

Innymi słowy, do pomieszczenia, w którym wybuchł pożar zostaje doprowadzone świeże powietrze z zewnątrz, a temperatura wewnętrzna zostaje obniżona. To najlepsze rozwiązanie, które zapewnia nam spokojny sen i daje pewność, że na wypadek pożaru, nasz dom nie stanie się dla nas zamkniętą pułapką bez możliwości wyjścia i ewakuacji. Inwestujemy w firmę: klimatyzacja lublin, inwestujmy także w wentylację pożarową!

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wentylacja pożarowa
Nick: