Dodany: 2014-10-29 13:53:57

 

Woda - informacje ogólneWarto skusić się na filtry woda w swojej kuchni. Woda jest w końcu niezbędna do życia. To truizm, ale prawda jest taka, że bez tego bezcennego, niepozornego płynu nie istniejemy. Składamy się w końcu w około 80% właśnie z wody, a ubytek już 20% z tej ogólnej puli skutkuje śmiercią.

 

Cała nasza planeta to przede wszystkim woda – oceany i morza zajmują 2/3 powierzchni Ziemi. To właśnie niezwykły tlenek wodoru odpowiada za wszystkie procesy biologiczne, jakie zachodzą wewnątrz naszych organizmów (m.in. odżywienie komórek, regulowanie ciepła, oddychanie, metabolizm). Z tego względu specjaliści już od dawna alarmują, że dzienne zapotrzebowanie człowieka na wodę wynosi 2,5 litra.

 

Oczywiście nie bez znaczenia jest jakość płynu, który spożywamy, dlatego najlepiej jest zainwestować w domu w filtry woda. Mamy wtedy gwarancję, że płyn krążący w rurociągach nadaje się do picia, czyli jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń fizycznych, chemicznych oraz mikrobiologicznych. W ten sposób filtry woda dbają o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Woda - informacje ogólne
Nick: